Domácí klíčky - Podrobný návod k domácímu nakličování po celý rok

Kód: 7391872

Úplný název:

Domácí klíčky - Podrobný návod k domácímu nakličování po celý rok (Galchusová Rita): Podrobný návod k domácímu pestování klícku po celý rok

Autor a popis:

Galchusová Rita, SLOVART, 160 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Autorka knihy se dlouhá léta zabývá problematikou nakličování semen, a tak vám do nejmenších podrobností vysvětlí, proč byste se mu měli věnovat i vy, přehledně a s jistotou vám objasní postupy se všemi druhy nakličovadel, od sklenic po misky a sáčky, zodpoví vám veškeré otázky a poradí při nesnázích. V knize se také dozvíte, proč jsou domácí klíčky zdravé, chutné a bezpečné, dostanete i návod na péči o naklíčená semena. A navíc tu najdete tipy, co se všemi těmi klíčky dělat! Nakličování je v podstatě jednoduchý postup s výbornými výsledky, tak se do toho dejte. Možná hned po prvních dnech dáte za pravdu synovi „klíčkové dámy Rity". Když byl ještě malý, řekl po snědení klíčků pískavice řeckého sena: „Mami, takhle chutná jaro."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domácí klíčky - Podrobný návod k domácímu nakličování po celý rok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domácí klíčky - Podrobný návod k domácímu nakličování po celý rok.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domácí klíčky - Podrobný návod k domácímu nakličování po celý rok (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domácí klíčky - Podrobný návod k domácímu nakličování po celý rok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domácí klíčky - Podrobný návod k domácímu nakličování po celý rok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Domácí klíčky - Podrobný návod k domácímu nakličování po celý rok