Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje,

Kód: 7336807

Úplný název:

Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje, (Hinchliffe Sandra): Jak si vyrobit domácí konopné masti, telová mléka, masážní oleje, koupelové soli, koktejly a mnoho dalších receptu

Autor a popis:

Hinchliffe Sandra, Fontána, 138 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
301 Kč (438 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

První kniha, ve které se naučíte vyrábět si domácí konopné masti, konopnou kosmetiku, čisticí prostředky, koupelové soli, esenciální vody, konopné nápoje a řadu dalších léčivých a zkrášlujících přípravků z konopí.

V této knize najdete více než 75 receptů na konopné přípravky určené k péči o tělo, které neobsahují žádné konzervační látky ani nejčastější alergeny a které si můžete snadno vyrobit sami doma z přírodních surovin.

Používání konopí v péči o tělo není ničím novým, neboť konopí se zevně využívá již celá tisíciletí v tradičních léčebných postupech východních kultur. V oblastech, ve kterých je povoleno užívání konopí k léčebným účelům, lidé znovu objevují konopné masti, kosmetiku, obklady a koupele jako zdravou a účinnou alternativu zvládání bolesti, zklidňování podrážděné pokožky a prohloubení léčebných koupelí.

V této knize se také dozvíte, které recepty působí zevně a které mohou ve vyšším množství vyvolávat euforické stavy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje,.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje,