Domácí očista těla - Detoxikace organismu * Upevňování zdraví * Od čištění jater k olejové

Kód: 7336878

Úplný název:

Domácí očista těla - Detoxikace organismu * Upevňování zdraví * Od čištění jater k olejové (Sandersová Brigitte): Detoxikace organismu - Upevňování zdraví

Autor a popis:

Sandersová Brigitte, Fontána, 184 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
248 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Tak jako občas musíme zbavit náš byt starých krámů, abychom získali prostor pro nové věci, je třeba místo i pro mladé a zdravé buňky v našem těle. Podaří-li se nám zbavit volných radikálů, ledvinových a žlučníkových kamenů jakož i střevních strusek, bude v nás opět volně proudit energie potřebná k naší regeneraci.
Zakuste, jak se lidské tělo dokáže zbavovat jedů. Osvojte si vybrané očistné a detoxikační techniky, které můžete provádět v soukromí domova. Vedle tělesných systémů úst, ledvin, jater, žlučníku, střeva a buněk nám renomovaná léčitelka Brigitte Sandersová představuje s obvyklou přehledností, šíří a srozumitelností i témata inteligentního půstu a kůže a vlasů.
Kráčejte krok za krokem k novému blahodárnému stavu, k omládnutí z hloubi nitra, a uvidíte, o kolik lépe se budete po sobní domácí očistě cítit!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domácí očista těla - Detoxikace organismu * Upevňování zdraví * Od čištění jater k olejové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domácí očista těla - Detoxikace organismu * Upevňování zdraví * Od čištění jater k olejové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domácí očista těla - Detoxikace organismu * Upevňování zdraví * Od čištění jater k olejové (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domácí očista těla - Detoxikace organismu * Upevňování zdraví * Od čištění jater k olejové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domácí očista těla - Detoxikace organismu * Upevňování zdraví * Od čištění jater k olejové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Domácí očista těla - Detoxikace organismu * Upevňování zdraví * Od čištění jater k olejové