Domácí pracovní sešit - 4.třída (český jazyk, matematika, přírodověda, vlastivěda)

Kód: 7371863

Úplný název:

Domácí pracovní sešit - 4.třída (český jazyk, matematika, přírodověda, vlastivěda) (Bečková Michaela): český jazyk, matematika, přírodověda, vlastivěda

Autor a popis:

Bečková Michaela, SUN, 72 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
80 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Procvičování - domácí pracovní sešit je určeno všem žákům čtvrtých tříd, kteří by si rádi zopakovali či procvičili učivo z matematiky, českého jazyka, přírodovědy a vlastivědy.

Knihu je možné využít jako každodenního společníka při psaní domácích úkolů a procvičování znalostí, jež děti právě získaly ve škole, ale také třeba jako soubor cvičení na prázdniny. Najdete zde 140 úloh.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domácí pracovní sešit - 4.třída (český jazyk, matematika, přírodověda, vlastivěda) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domácí pracovní sešit - 4.třída (český jazyk, matematika, přírodověda, vlastivěda).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domácí pracovní sešit - 4.třída (český jazyk, matematika, přírodověda, vlastivěda) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domácí pracovní sešit - 4.třída (český jazyk, matematika, přírodověda, vlastivěda) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domácí pracovní sešit - 4.třída (český jazyk, matematika, přírodověda, vlastivěda) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Domácí pracovní sešit - 4.třída (český jazyk, matematika, přírodověda, vlastivěda)