Příprava k zápisu - Předškoláci (čísla a počítání, logické myšlení, mluvení a přemýšlení,

Kód: 7371850

Úplný název:

Příprava k zápisu - Předškoláci (čísla a počítání, logické myšlení, mluvení a přemýšlení, (Bečková Michaela): čísla a počítání, logické myšlení, mluvení a přemýšlení, uvolňování ruky

Autor a popis:

Bečková Michaela, SUN, 72 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
80 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato knížka je určena všem předškolákům a jejich rodičům, kteří by si rádi ověřili, že při přípravě na zápis nic důležitého neopomněli.

V mnoha úlohách si děti zábavnou formou procvičí věci, které by měl každý předškolák umět a znát, a rodiče získají představu o tom, co vše zápis do první třídy obnáší. I když má každá škola svůj vlastní způsob, jak ověřit předškolákovu zralost, s naší knihou se u zápisu jistě neztratíte.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příprava k zápisu - Předškoláci (čísla a počítání, logické myšlení, mluvení a přemýšlení, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příprava k zápisu - Předškoláci (čísla a počítání, logické myšlení, mluvení a přemýšlení, .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příprava k zápisu - Předškoláci (čísla a počítání, logické myšlení, mluvení a přemýšlení, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příprava k zápisu - Předškoláci (čísla a počítání, logické myšlení, mluvení a přemýšlení, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příprava k zápisu - Předškoláci (čísla a počítání, logické myšlení, mluvení a přemýšlení, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Příprava k zápisu - Předškoláci (čísla a počítání, logické myšlení, mluvení a přemýšlení,