Domácí prostředky pro zdraví - Bylinky, speciální čajové směsi, ocet a olej, bahno, teplo,

Kód: 2491335

Úplný název:

Domácí prostředky pro zdraví - Bylinky, speciální čajové směsi, ocet a olej, bahno, teplo, (Kovácsová Heike):

Autor a popis:

Kovácsová Heike, Ikar, 160 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šetrná léčba přírodními prostředky, jejichž předpisy dědíme z generace na generaci, umožňuje snadnou aplikaci. Speciální čaje, prostředky z octa a oleje, z vody a soli připravíme rychle. Zázračnou moc má i rašelina, bahno, slunce, teplo i masáže. Kniha obsahuje na 60 častých potíží (hlava a krk, hrudník a plíce, srdce a cévy, žaludek a střeva, močové cesty a pohlavní orgány, kůže a neht, svaly a kosti, imunitní systém a látková výměna, psychika) a jejich léčení doporučenými a osvědčenými prostředky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domácí prostředky pro zdraví - Bylinky, speciální čajové směsi, ocet a olej, bahno, teplo, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domácí prostředky pro zdraví - Bylinky, speciální čajové směsi, ocet a olej, bahno, teplo,.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domácí prostředky pro zdraví - Bylinky, speciální čajové směsi, ocet a olej, bahno, teplo, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domácí prostředky pro zdraví - Bylinky, speciální čajové směsi, ocet a olej, bahno, teplo, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domácí prostředky pro zdraví - Bylinky, speciální čajové směsi, ocet a olej, bahno, teplo, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Domácí prostředky pro zdraví - Bylinky, speciální čajové směsi, ocet a olej, bahno, teplo,