Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky, od sušeného ovoce až po

Kód: 7529113

Úplný název:

Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky, od sušeného ovoce až po (Keoghová Michelle): Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky. Od sušeného ovoce až po maso.

Autor a popis:

Keoghová Michelle, Slovart, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.1.2018 dopoledne. 
 

Domácí sušení potravin je jednou z nejchutnějších cest ke zdraví. Není to vůbec složité: sušička odstraní z potravin při nízké teplotě za pomoci ventilátoru vodu a nic dobrého se při tom neztratí, naopak - chuti se prolnou a zvýrazní. Můžete si tak snadno pochutnávat na zdravých pamlscích odpovídajících zásadám syrové (raw) nebo bezlepkové stravy a hlídat příjem sacharidů. Vyhnete se umělým chuťovým přísadám a konzervačním přípravkům a víte, co jíte. Zároveň také ušetříte. Sušené potraviny jsou návykové - kousky sušeného melounu, domácí dýňové chipsy, čokoládovo-třešňové placky, mandle v kakau a skořici, ořechové krekry s brusinkami, kořeněné hovězí proužky nebo sušenou solenou tresku si jednoduše zamilujete.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky, od sušeného ovoce až po do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky, od sušeného ovoce až po .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky, od sušeného ovoce až po (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky, od sušeného ovoce až po bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky, od sušeného ovoce až po doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Domácí sušení - Připravte si v sušičce potravin zdravé pochoutky, od sušeného ovoce až po