Domácí vaření piva - Vaříme si vlastní pivo, připravujeme víno a cider

Kód: 2561247

Úplný název:

Domácí vaření piva - Vaříme si vlastní pivo, připravujeme víno a cider (Forbes Kevin): Varíme si vlastní pivo, pripravujeme víno a cider

Autor a popis:

Forbes Kevin, Svojtka&Co., 164 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Radost z domácí přípravy vynikajících piv, osvěžujících ciderů a skvělých vín si může dopřát každý, kdo je tomu ochoten věnovat trochu času a úsilí. Nejrychlejším způsobem je opatřit si nějakou běžně dostupnou soupravu obsahující suroviny pro přípravu "instantního" nápoje. Pokud si to však chcete opravdu užít a dosáhnout špičkových výsledku, pak využijte služeb tohoto skvělého kompletního průvodce celoroční přípravou mnoha druhu nápojů. Neváhejte a vyzkoušejte recepty z pestré nabídky více než 80 druhů nápojů. První žejdlík piva nebo sklenka vína, které připravíte, nebudou možná ve vaší kariéře právě těmi nejlepšími. Ale nezoufejte - domácí pivovarníci se totiž zlepšují s postupem času, chce to jen vydržet a nevzdávat se. Doufáme, že vás tato kniha bude provázet po celou dobu vašeho odborného růstu a že s jejím přispěním nakonec připravíte nápoj, na němž si opravdu pochutnáte!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domácí vaření piva - Vaříme si vlastní pivo, připravujeme víno a cider do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domácí vaření piva - Vaříme si vlastní pivo, připravujeme víno a cider.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domácí vaření piva - Vaříme si vlastní pivo, připravujeme víno a cider (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domácí vaření piva - Vaříme si vlastní pivo, připravujeme víno a cider bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domácí vaření piva - Vaříme si vlastní pivo, připravujeme víno a cider doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Domácí vaření piva - Vaříme si vlastní pivo, připravujeme víno a cider