Domácí výroba slivovice a ostatních destilátů, ovocných šťáv, sirupů a vín

Kód: 7433014

Úplný název:

Domácí výroba slivovice a ostatních destilátů, ovocných šťáv, sirupů a vín (Uhrová Helena):

Autor a popis:

Víkend, 110 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Velké oblibě se znovu těší zpracování ovoce na šťávy, kompoty, marmelády, vína i destiláty. Nejen majitelům zahrádek a ovocných sadů ale i těm, kteří využívají volně dostupných darů přírody, začínajícím i zkušeným zpracovatelům ovoce, nabízí tato knížka v jednotlivých kapitolách přehled o tom, jak si vyrobit kvalitní šťávy, vína a ovocné destiláty. Krok za krokem vede čtenáře od výběru ovoce přes jeho úpravy a zpracování až ke konečným produktům. Kapitola o výrobě ovocných destilátů je zpracována na základě nejnovějších poznatků a zkušeností z této oblasti. Zvláštní kapitola je věnována smyslovému hodnocení destilátů vyrobených z nejčastěji zpracovávaných druhů ovoce v ČR. V knize popsané nemoci, chyby a vady vín a destilátů vám pomohou odhalit příčiny jejich vzniku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domácí výroba slivovice a ostatních destilátů, ovocných šťáv, sirupů a vín do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domácí výroba slivovice a ostatních destilátů, ovocných šťáv, sirupů a vín.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domácí výroba slivovice a ostatních destilátů, ovocných šťáv, sirupů a vín (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domácí výroba slivovice a ostatních destilátů, ovocných šťáv, sirupů a vín bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domácí výroba slivovice a ostatních destilátů, ovocných šťáv, sirupů a vín doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Domácí výroba slivovice a ostatních destilátů, ovocných šťáv, sirupů a vín