Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD

Kód: 7357584

Úplný název:

Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD (Škodová Svatava):

Autor a popis:

Škodová Svatava, Wolters Kluwer, 72 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
351 Kč (420 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Učebnicový soubor Domino - Český jazyk pro malé cizince 1 je určený pro výuku jinojazyčných žáků prvního stupně základní školy, zvl. pro 1. ročník ZŠ. Vychází z Evropského portfolia jazyků a je vstupem do osvojování si českého jazyka, který dětem zprostředkovává hravou cestou. Soubor zahrnuje barevnou učebnici pro děti, pracovní sešit pro děti, metodickou příručku pro učitele a CD se zvukovými nahrávkami básniček, dialogů a herních aktivit obsažených v učebnici. Je využitelný jak při individuální výuce, tak při skupinovém vyučování. Učebnicový soubor zohledňuje zvláštnosti žáka stojícího na prahu gramotnosti, tedy jednak jeho omezenou, či nulovou znalost čtení a psaní, jednak období názorného myšlení, které se zaměřuje na vnímání konkrétních předmětů nebo jejich obrázků a manipulaci s nimi. Metodická příručka pro tento učebnicový soubor umožňuje výuku češtiny pro malé cizince i učitelům 1. stupně ZŠ neaprobovaným v oboru čeština jako cizí jazyk. Příručka podrobným způsobem popisuje, jak využít při výuce učebnici a pracovní sešit, detailně informuje učitele o gramatických jevech a způsobech jejich představení ve výuce, komentuje jednotlivé aktivity v učebnici a pracovním sešitě, navrhuje způsoby jejich provázání. Upozorňuje učitele na problematické oblasti gramatické, lexikální, komunikační i fonetické. Dále nabízí hravé aktivity vázané k tématu, lexikální a gramatické oblasti, které nejsou podmíněny použitím tištěného materiálu. Veškeré aktivity a výukové postupy jsou popsány pro prezentaci bez zprostředkujícího jazyka. Součástí metodické příručky je CD se zvukovými nahrávkami básniček, dialogů a herních aktivit obsažených v učebnici.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD