Doplňkové penzijní spoření a důchodové spoření

Kód: 2603892

Úplný název:

Doplňkové penzijní spoření a důchodové spoření (Rubeš Lukáš): pro financní poradce, zamestnavatele a budoucí duchodce

Autor a popis:

Rubeš Lukáš, Systemia, 140 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
108 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rokem 2013 se mění systém zabezpečení na penzi a tato kniha je první, která obsahuje přehled všech novinek. Dozvíte se nové podmínky pro získání státního důchodu a princip jeho výpočtu. Bez vyzdvihování nebo zatracování je představeno důchodové spoření ve druhém pilíři.
Autorovi se povedlo vysvětlit nové povinnosti OSVČ i zaměstnavatelů a novými zákony zaváděné pojmy. Uceleným zpracováním tématu zajištění na penzi autor lehce propojuje všechny souvislosti spoření a doprovází je názornými příklady. Jakou náhradu získalo staré penzijní připojištění se dozvíte v části věnující se třetímu pilíři a předdůchodu.
Že kniha není určena jen pro finančníky je zřejmé zařazením kapitoly vysvětlující od základu principy kolektivního investování s jednoduchými příklady. S autorem, který má pracovní zkušenosti z penzijní společnosti i z obhospodařování podílových, penzijních a hedge fondů, hladce projdete i legislativní souvislosti z oblasti daní, mezd, exekucí a dalších zákonů. Nelze než souhlasit s podtitulem knihy - své si najdou finanční poradci, zaměstnavatelé i budoucí důchodci. A na důchod je potřeba se vyzbrojit co nejdřív - přehled získáte právě díky této knize.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Doplňkové penzijní spoření a důchodové spoření do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Doplňkové penzijní spoření a důchodové spoření.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Doplňkové penzijní spoření a důchodové spoření (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Doplňkové penzijní spoření a důchodové spoření bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Doplňkové penzijní spoření a důchodové spoření doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Doplňkové penzijní spoření a důchodové spoření