Doplňkový odpor v tréninku rychlostních schopností

Kód: 2044274

Úplný název:

Doplňkový odpor v tréninku rychlostních schopností (Malý Tomáš, Dovadil Josef): Edice Ceského olympijského výboru

Autor a popis:

Malý Tomáš, Dovadil Josef, Mladá fronta, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Ovlivňování rychlosti patří k nejobtížnějším úkolům sportovního tréninku. Kromě jiných problémů jde o vhodné vytváření silového základu rychlostních schopností. Klíčové jsou v tomto směru dva momenty – jaká cvičení volit a jak velký odpor volit. Těmto otázkám se hlouběji věnuje předkládaná publikace, zaměřuje se na rychlost cyklickou a acyklickou (z komplexu rychlostních schopností ponechává text stranou rychlost reakční).

PAEDDR. TOMÁŠ MALÝ, PHD. (1979) vystudoval na univerzitě v Prešově tělesnou výchovu, na FTVS UK v Praze absolvoval doktorandské studium. Na FTVS působí v laboratoři sportovní motoriky a na katedře sportovních her. Spolupracoval jako kondiční trenér na klubové i reprezentační úrovni s trenéry různých sportů, v současnosti v ligovém fotbalu Sparty Praha.

DOC. PHDR. JOSEF DOVALIL, CSC. (1944), docent FTVS UK v Praze (od roku 1968, 1991–96 děkan). Koncipoval a zajišťuje výuku základů sportovního tréninku, je garantem Trenérské školy. Autor a spoluautor více jak 250 publikací (např. Výkon a trénink ve sportu, Lední hokej – trénink herní dokonalosti, Pohybové schopnosti a jejich rozvoj ve sportovním tréninku, Lexikon sportovního tréninku). Spolupracoval v realizačních týmech reprezentačních družstev ledního hokeje, přes 20 let působil jako předseda trenérsko-metodické komise ve výkonném výboru svazu ledního hokeje, člen jeho Síně slávy. 1996–2012 byl místopředsedou ČOV.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Doplňkový odpor v tréninku rychlostních schopností do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Doplňkový odpor v tréninku rychlostních schopností.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Doplňkový odpor v tréninku rychlostních schopností (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Doplňkový odpor v tréninku rychlostních schopností bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Doplňkový odpor v tréninku rychlostních schopností doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Doplňkový odpor v tréninku rychlostních schopností