Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým

Kód: 2044710

Úplný název:

Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým (Vymazal Tomáš): 2., přepracované a doplněné vydání

Autor a popis:

Vymazal Tomáš, Mladá fronta, 200 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Monografie našich předních specialistů, která vznikla na základě poptávky lékařů po knize tohoto typu, obsahuje doporučené postupy v podávání anestezie dětem a dospělým pacientům v celé šíři chirurgických oborů včetně doporučených postupů ČSARIM a ČKS, které jsou velmi užitečné v konkrétních klinických situacích, především u komplikovanějších pacientů. V neposlední řadě obsahuje i množství aktuálních informací, jejichž znalost je pro podávání bezpečné anestezie nezbytná.
Kniha je určena nejen začínajícím anesteziologům v přípravě k atestační zkoušce, ale bezpochyby se stane vítaným zdrojem informací i pro zkušené lékaře KARIM a dalších specializací. Je tedy nejen „kuchařkou“ se základními postupy, ale též podrobným průvodcem všemi anesteziologickými postupy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Doporučené postupy pro podávání anestezie dětem a dospělým