Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu

Kód: 8796908

Úplný název:

Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu (Teřl Milan):

Autor a popis:

Teřl Milan a kolektiv, GEUM, 64 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Bronchiální astma patří mezi nejčastější plicní onemocnění. Počet astmatiků v České republice je odhadován asi na půl milionu osob. Diagnostika astmatu se stále vyvíjí a zpřesňuje, stejně tak se zlepšuje i léčba a užívaná farmaka. Postup, jak by měl lékař v případě astmatu postupovat, shrnují odborná lékařská doporučení určená specialistům i praktickým lékařům, pro která se v mezinárodním měřítku vžilo označení guidelines. Pravidelně je vydávají nejprestižnější mezinárodní lékařské organizace a shrnují poslední poznatky a doporučení pro lékaře. Své guidelines (v češtině „doporučený postup“) pro léčbu bronchiálního astmatu má v aktuální podobě i česká medicína. Za dvě prestižní lékařské společnosti, alergologickou a pneumologickou, ji jako oficiální doporučený postup těchto společností, připravil tým předních českých odborníků. Publikace je určena všem lékařům, kteří s astmatiky přicházejí do styku a bude sloužit jako vodítko správné a moderní léčby astmatu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Doporučený postup diagnostiky a léčby bronchiálního astmatu