Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství

Kód: 2474308

Úplný název:

Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství (Hirt Miroslav):

Autor a popis:

Hirt a kolektiv Miroslav, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Monografie je určena jednak studentům lékařských fakult jako učební text ke zkoušce, dále pak pro postgraduální vzdělávání lékařů připravujících se k atestaci ze soudního lékařství, pro další vzdělávání policistů, státních zástupců a soudců zabývajících se dopravními nehodami a soudních inženýrů specializujících se na obor silniční doprava. Jednotlivé kapitoly obsahují nejčastější ale i vzácnější druhy poranění při jednotlivých typech nehod, rozdělených podle dopravních prostředků, tzn. osobní automobily, nákladní automobily, kolejová, jednostopá vozidla (motocykly a jízdní kola), letecké nehody, hromadná neštěstí a další (např. v souvislosti s použitím padáku, střetu se zvířaty...). Publikace je pro lepší porozumění doplněna jednoduchými obrázky.

Nahlédnout do Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství Nahlédnout do Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Dopravní nehody v soudním lékařství a soudním inženýrství