Dopravní psychologie pro praxi - Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů

Kód: 2474113

Úplný název:

Dopravní psychologie pro praxi - Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů (Šucha Matúš): Pro praxi. Výber, výcvik a rehabilitace ridicu.

Autor a popis:

Šucha Matúš, Grada, 216 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dopravní psychologie je komplexní a na našem knižním trhu jedinečná publikace v oblasti bezpečnosti dopravy, která se věnuje výběru, výcviku a rehabilitaci řidičů. Čtenář se obeznámí se základy psychologické diagnostiky v oblasti dopravy, s postupem dopravněpsychologického vyšetření, nezbytného k posouzení psychické způsobilosti pro řízení, i s jeho legislativním rámcem, dále se věnuje osobnostním rysům problémových řidičů a možnostem jejich rehabilitace. Kniha rovněž obsahuje přehledný výčet psychodiagnostických metod v dopravní psychologii včetně přístrojové diagnostiky. Je určena zejména dopravním a klinickým psychologům, expertům v oblasti dopravní problematiky, učitelům v autoškolách, studentům psychologie a dopravních fakult.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dopravní psychologie pro praxi - Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dopravní psychologie pro praxi - Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dopravní psychologie pro praxi - Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dopravní psychologie pro praxi - Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dopravní psychologie pro praxi - Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Dopravní psychologie pro praxi - Výběr, výcvik a rehabilitace řidičů