Doprovázení v ošetřovatelství I - pomáhající profese, doprovázení a systém podpor pro paci

Kód: 2475710

Úplný název:

Doprovázení v ošetřovatelství I - pomáhající profese, doprovázení a systém podpor pro paci (Špirudová Lenka): pomáhající profese, doprovázení a systém podpor pro pacienty

Autor a popis:

Špirudová Lenka, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

V předkládané publikaci naleznou české zdravotní sestry klíčové dovednosti, které potřebují k tomu, aby mohly správně poskytovat kvalitní péči, podporu a doprovázení pacientů. Kniha také obsahuje metody a techniky, jejichž smyslem je zlepšení a efektivita doprovázení pacienta sestrou, podpora nemocného, rozvoj a ochrana jedince při poskytování aktivní ošetřovatelské péče.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Doprovázení v ošetřovatelství I - pomáhající profese, doprovázení a systém podpor pro paci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Doprovázení v ošetřovatelství I - pomáhající profese, doprovázení a systém podpor pro paci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Doprovázení v ošetřovatelství I - pomáhající profese, doprovázení a systém podpor pro paci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Doprovázení v ošetřovatelství I - pomáhající profese, doprovázení a systém podpor pro paci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Doprovázení v ošetřovatelství I - pomáhající profese, doprovázení a systém podpor pro paci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Doprovázení v ošetřovatelství I - pomáhající profese, doprovázení a systém podpor pro paci