Doprovázení v ošetřovatelství II - doprovázení sester sestrami, mentorování, adaptační pro

Kód: 2475711

Úplný název:

Doprovázení v ošetřovatelství II - doprovázení sester sestrami, mentorování, adaptační pro (Špirudová Lenka): doprovázení sester sestrami, mentorování, adaptacní proces, supervize

Autor a popis:

Špirudová Lenka, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

V této publikaci naleznou čtenáři možnosti řešení interpersonálních problémů, s nimiž se v současnosti potýkají české zdravotní sestry. Metadoprovázení (doprovázení sestry sestrou), mentoring klinické ošetřovatelské praxe, adaptační proces, profesní supervize, koučování a mediace přinášejí do oboru další možnosti práce s personálem i klienty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Doprovázení v ošetřovatelství II - doprovázení sester sestrami, mentorování, adaptační pro do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Doprovázení v ošetřovatelství II - doprovázení sester sestrami, mentorování, adaptační pro.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Doprovázení v ošetřovatelství II - doprovázení sester sestrami, mentorování, adaptační pro (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Doprovázení v ošetřovatelství II - doprovázení sester sestrami, mentorování, adaptační pro bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Doprovázení v ošetřovatelství II - doprovázení sester sestrami, mentorování, adaptační pro doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Doprovázení v ošetřovatelství II - doprovázení sester sestrami, mentorování, adaptační pro