Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat svůj obytný pro

Kód: 7336891

Úplný název:

Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat svůj obytný pro (Kordick Stephan Andreas): Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energetizovat svůj obytný prostor

Autor a popis:

Kordick Stephan Andreas, Fontána, 150 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Častěji, než si myslíme, jsou všelijaké nesoulady a nemoci způsobené naším obydlím. „Ukaž mi tvůj byt a já ti řeknu, kdo jsi!“ Pomocí změny prostředí, ve kterém žijeme, můžeme změnit sami sebe. To se ovšem podaří pouze tehdy, nestojí-li nám v cestě staré, cizí harampádí, na kterém lpíme. Jak ukazuje tato praktická inspirující příručka, správným pročištěním prostoru se můžeme osvobodit a uzdravit.
Co se odráží v našem obývacím pokoji, ložnici, spíži a sklepě? Stephan Kordick upozorňuje na shody ve vztahu mezi jídelnou nebo jídelními prostory a střevem, obývacím pokojem a srdcem, okny a očima, koupelnou a ledvinami. Autor si přeje, abychom se otevřeli vnímání sebe samých a prostoru, který nás obklopuje:
Je to užitečná zkušenost, když neprocházíme domem, bytem, obchodem, školou nebo firmou jen tak, nýbrž zacházíme-li s naším obydlím vědomě. Skutečné setkání se totiž pojí s otevřeností a upřímností. A ty nás dovedou k otevřenému a upřímnému vztahu s naším obytným prostorem a k jeho pochopení.
Také prostory mají, stejně jako my lidé, svou řeč.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat svůj obytný pro do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat svůj obytný pro.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat svůj obytný pro (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat svůj obytný pro bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat svůj obytný pro doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Dotkněte se duše prostoru - Jak obnovit, uspořádat, vyčistit a energizovat svůj obytný pro