Dr. House 1. sezóna - 6xDVD

Kód: 102242D

Úplný název:

Dr. House 1. sezóna - 6xDVD (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
129 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má skutečně nevybíravé způsoby chování. K pacientům si dovolí cokoliv a z toho, co si o něm myslí ostatní si hlavu neláme. Na druhé straně, tohoto nekonvenčního doktora provází vynikající pověst. Jeho instinkt je bezchybný a jeho metody stoprocentně účinné. Právě to z něj dělá vynikajícího lékaře. Navíc, v komplikovaných medicínských případech se doslova vyžívá. Zachraňovat životy je jednoduše jeho životní poslání...

Obsahuje epizody:

PILOTNÍDÍL - Učitelka v mateřskéškolce začala nesrozumitelněmumlat a pak ji před třídou plnou zmatených malých dětízachvátily křeče. House rychle svolávásvůj expertnítým a snažíse určit diagnózu dřív, nežbude muset učitelka opustit školku navždy •OTÁZKA RODIČOVSTVÍ - Každánoc přinášíhráči lakrosu, jenžtrpíhalucinacemi, děsivámuka. House přicházís návrhem na riskantníretinálníbiopsii, pomocíkteréchce zjistit, jestli za chlapcovým strachem ze tmy nestojíjeho DNA •OCCAMOVA BŘITVA - Po divokénoci plnésexu se svou přítelkyníupadávysokoškolskýstudent do šoku a následněkolabuje. House a jeho tým přicházíse záplavou teorií- z nichžžádnáneníta správná. A pacientův krevníobraz se stále zhoršuje •MATEŘSTVÍ - Mezi nejmladšími pacienty se rychle šířínebezpečnývirus a House musíučinit riskantnírozhodnutí.

JEPTIŠKA - Na pohotovosti se objevuje jeptiška s rudými oteklými dlaněmi. Lék proti alergii však nezabíráa House se svým týmem by nejraději uvítal zásah z vyšších míst. SOKRATOVSKÁMETODA - Jako velmi důležitése tentokrát ukážou rodinnézáležitosti. House se totižzabývápřípadem schizofrenníženy a jejího obětavého syna, kterýje podezřelýz předávkovánísvéchuravématky. VĚRNOST - Žena trpíneobvyklou africkou spavou nemocí, ježse přenášísexuálním stykem. Ani ona, ani jejímanžel však nepřipouštějížádnýmimomanželskývztah. JED - Středoškolskýstudent se ocitáv křečích, ale experimentálníléčba se nedařía ani prohlídka jeho domova na nic neukazuje. Studentova matka odmítádalšíriskantníléčbu, dokud nedostane vyjádřeníod epidemiologického ústavu.

NECHAT ZEMŘÍT - House porušuje příkaz zakazujícíresuscitaci, aby zachránil život trumpetistovi jménem John Henry Giles, kterýje upoután na invalidnívozík. Ten chtěl ale místo toho pomalu zemřít a s Housem se proto chystáutkat u soudu. V jednéz vedlejších rolíse jako host objevuje Harry Lennix (Ray). ANAMNÉZA - Foreman se vůbec neraduje z toho, že dostal na starosti případ ženy bez domova, kterápodle něj simuluje záchvaty, jen aby získala poukázky na jídlo. Starost o jejítemnou minulost dostáváHouse a jeho tým ažpoté, co žena Foremana pokousala a zmizela z nemocnice. V jednéz vedlejších rolíse jako host objevuje Leslie Hope (24 hodin). ABSŤÁK - Šestnáctiletého pacienta trápíneobvyklýrozklad červených krvinek. Foremana s Cameronovou zatím znepokojuje chováníHouse, kterýse chce zbavit návyku na Vicodin a svou bolest si vybíjíprávěna mladém pacientovi. SPORTOVNÍMEDICÍNA - Zdáse, že tentokrát je v sázce víc, nežjen kariéra nadhazovače. Komplikovanázlomenina paže totižodhaluje neobvyklou ztrátu kostníhmoty a House poraněného sportovce podezíráz užívánídrog. V jednéz vedlejších rolíse jako host objevuje Scott Foley (Felicity).

PROKLETÝ - Dvanáctiletýchlapec přicházído nemocnice s horečkou a podezřelou vyrážkou. Zprvu jasnýpřípad zápalu plic je ale mnohem složitější. Může za tím být alergie, antrax, porucha autoimunity…nebo něco mnohem horšího. SEBEOVLÁDÁNÍ - Zdánlivěsebejistá, ale zranitelnáředitelka společnosti mánemocnésrdce, kterénutněpotřebuje transplantaci. Tu ale může ohrozit jejíbulimie a rituálnísebepoškozování. Jako hostése ve vedlejších rolích objevujíChi McBride (Boston Public) a Sarah Clarke (24 hodin). ZÁKON MAFIE - House dělávše možnéi nemožné, aby mohl určit diagnózu mafiána, kterému selhávajíjátra. Zároveňse musízaobírat otázkou, jestli je možné, aby byl mafián homosexuál. ZÁTĚŽ - Desetiletádívka prodělala infarkt a House je přesvědčený, že hlavním důvodem srdečnípříhody nenídívčina velkáhmotnost. Domníváse, že obezita je spíše symptomem nežpříčinou jejího kritického stavu.

NEČEKANÁPRAVDA - House čekávíce politikařenínežjindy, protože jeho nejnovějším pacientem je afroamerickýsenátor, kterýzkolaboval na dobročinnéakci. NOVÁGENERACE - Lékařskýtým se bude potýkat s malými človíčky a s velkými problémy. Těhotnážena s rakovinou totižodmítáléčbu, kteráby mohla poškodit plod. DĚTI - House a jeho kolegovézavádějívelmi nepopulárníopatření, kterásouvisejís jejich pátráním po příčiněneobvyklých a smrtelněnebezpečných příznakůu jednémladéskokanky do vody. LÁSKA BOLÍ - Východ se střetáváse západem. House se setkávás jednadvacetiletým asiatem, kterýpo schůzkách s několika holistickými lékaři dostal mrtvici. Ale je to alternativnímedicína, nebo jeho přítelkyně, kdo stojíza celým problémem?

TŘI PŘÍBĚHY - House dáváskupiněstudentůmedicíny několik nezvyklých lekcí, na kterénikdy nezapomenou. Zároveňsi ale musívzít na starost manžela svéex-manželky. Ve vedlejších rolích se objevujíSela Ward (Once and Again) a Carmen Electra (Pobřežníhlídka). LÍBÁNKY - Přestože testy nic zvláštního neprokázaly, Stacy zůstávápřesvědčena, že jejímanžel nenív pořádku a nutíHouse určit diagnózu.

Český název: Dr. House
Původní název: House M.D.
Rok výroby: 2004
Země výroby: USA
Žánr: Drama
Mysteriózní
Režie: Bryan Singer
Jace Alexander
Peter Medak
Peter O'Fallon
Hrají: Hugh Laurie
Lisa Edelstein
Robert Sean Leonard
Délka: 924 minut
Obraz: 4:3
barevný
Jazyk: anglický
český
Zvuk: anglický 5.1
český 2.0 Česká
Titulky: české Česká
Bonusy: Prohlídka natáčecích lokalit • HOUSEismy • Casting s Hugem Laurem • A mnohem mnohem víc!
Poznámka k produktu: Český dabing jak ho známe z televize!
Český dabing: Ano
České titulky: Ano
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dr. House 1. sezóna - 6xDVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dr. House 1. sezóna - 6xDVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dr. House 1. sezóna - 6xDVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dr. House 1. sezóna - 6xDVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dr. House 1. sezóna - 6xDVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Dr. House 1. sezóna - 6xDVD