Dračí doupě II Dárkové vydání

Kód: 0951060

Úplný název:

Dračí doupě II Dárkové vydání (kol.): Fantasy hra na hrdiny

Autor a popis:

Kol., Altar, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
685 Kč (990 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dračí doupě je nejrozšířenější a nejznámější hra na hrdiny, ve které všichni končí jako vítězové a nikdo neodchází poražený.

Cílem totiž není vyhrát, ale pobavit se a společně prožít příběh. V Dračím doupěti se budete vžívat do rolí postav z dávných ság a pověstí. Spolu se svými přáteli se stanete udatnými reky a dobrodruhy, budete procházet cizími světy a prožívat neuvěřitelná dobrodružství.

Dračí doupě není karetní ani desková hra, vše se odehrává jen ve fantazii hráčů. Stačí vám tedy pouze kus papíru, tužka, několik obyčejných kostek a tento průvodce hrou. Hrát Dračí doupě můžete kdykoliv a kdekoliv - v pokoji u stolu, ve vlaku na sedadle, o přestávce ve škole nebo v lese u táboráku.

Jeden z hráčů se ujme role Průvodce hrou. Pro ostatní hráče připraví zápletku - záhadu, kterou by si přáli rozluštit, hrdinský úkol, který pro ně bude výzvou nebo třeba nebezpečí, jemuž se nečekaně ocitnou tváří v tvář. Zbývající hráči si vymyslí postavy, které chtějí ve hře představovat.

Kdo nikdy nehrál žádnou hru na hrdiny, nemůže to pochopit a nemůže tomu uvěřit. Zbývá jediná možnost: zkusit projít Dračím doupětem a zažít vše na vlastní kůži.

Dárkový set kromě vlastní herní příručky obsahuje mnoho dalších podpůrných tištěných materiálů, sadu kostek, figurku a rovněž CD s dalšími elektronickými bonusy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dračí doupě II Dárkové vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dračí doupě II Dárkové vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dračí doupě II Dárkové vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dračí doupě II Dárkové vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dračí doupě II Dárkové vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Stolní hry

 
Knihkupectví / Hry a hračky / Stolní hry / Dračí doupě II Dárkové vydání