Dračí doupě II

Kód: 8597957

Úplný název:

Dračí doupě II (kol.): Fantasy hra na hrdiny

Autor a popis:

Kol., Altar, 320 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
349 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 3.3.2017 dopoledne. 
 

Dračí doupě je nejrozšířenější a nejznámější hra na hrdiny, ve které všichni končí jako vítězové a nikdo neodchází poražený.
Cílem totiž není vyhrát, ale pobavit se a společně prožít příběh. V Dračím doupěti se budete vžívat do rolí postav z dávných ság a pověstí. Spolu se svými přáteli se stanete udatnými reky a dobrodruhy, budete procházet cizími světy a prožívat neuvěřitelná dobrodružství.
Dračí doupě není karetní ani desková hra, vše se odehrává jen ve fantazii hráčů. Stačí vám tedy pouze kus papíru, tužka, několik obyčejných kostek a tento průvodce hrou. Hrát Dračí doupě můžete kdykoliv a kdekoliv - v pokoji u stolu, ve vlaku na sedadle, o přestávce ve škole nebo v lese u táboráku.
Jeden z hráčů se ujme role Průvodce hrou. Pro ostatní hráče připraví zápletku - záhadu, kterou by si přáli rozluštit, hrdinský úkol, který pro ně bude výzvou nebo třeba nebezpečí, jemuž se nečekaně ocitnou tváří v tvář. Zbývající hráči si vymyslí postavy, které chtějí ve hře představovat.
Kdo nikdy nehrál žádnou hru na hrdiny, nemůže to pochopit a nemůže tomu uvěřit. Zbývá jediná možnost: zkusit projít Dračím doupětem a zažít vše na vlastní kůži.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dračí doupě II do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dračí doupě II.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dračí doupě II (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dračí doupě II bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dračí doupě II doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé