Drahokamy kolem nás - Lokality sběru minerálů v Česku a na Slovensku pro začátečníky i pok

Kód: 7346140

Úplný název:

Drahokamy kolem nás - Lokality sběru minerálů v Česku a na Slovensku pro začátečníky i pok (Toegel Vlastimil): Lokality sberu minerálu v Cesku a na Slovensku pro zacátecníky i pokrocilé

Autor a popis:

Toegel Vlastimil, Rubico, 256 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
272 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

V knize sice nenajdete kouzelné slovo otevírající jeskyni plnou bohatství, ani plánek ostrova pokladů. Zato je zde návod, kde a jak najít reálné drahokamy naší neživé přírody, které jsou někdy neuvěřitelně krásné, mnohem krásnější než filmové poklady z barevných sklíček. Při troše štěstí si po přečtení této knihy můžete najít sami vlastní, skutečné „drahokamy“.

Kniha je určena jak začínajícím a pokročilejším sběratelům minerálů, tak i dobrodružnějším milovníkům přírody, hledajících nezvyklé aktivity. U každé lokality je velmi přesná geografická pozice (GPS souřadnice, mapky), dále seznam a popis nalezených minerálů, včetně data nálezu a její aktuální stav z hlediska možnosti nálezů. Nechybí bohatá fotografická dokumentace, popis dvou dosud neznámých lokalit, desítky na lokalitách poprvé nalezených, většinou velmi vzácných minerálů, něco o teorii, archivování vzorků, právních předpisech, atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Drahokamy kolem nás - Lokality sběru minerálů v Česku a na Slovensku pro začátečníky i pok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Drahokamy kolem nás - Lokality sběru minerálů v Česku a na Slovensku pro začátečníky i pok.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Drahokamy kolem nás - Lokality sběru minerálů v Česku a na Slovensku pro začátečníky i pok (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Drahokamy kolem nás - Lokality sběru minerálů v Česku a na Slovensku pro začátečníky i pok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Drahokamy kolem nás - Lokality sběru minerálů v Česku a na Slovensku pro začátečníky i pok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Příroda / Drahokamy kolem nás - Lokality sběru minerálů v Česku a na Slovensku pro začátečníky i pok