Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1

Kód: 7197448

Úplný název:

Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1 (Fox Daniel):

Autor a popis:

Fox Daniel, Talpress, 464 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
117 Kč (172 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Poutavý příběh revolty a lásky se odehrává v prostředí, jehož magie je ukryta v kameni a vodě. V kameni je to síla nefritu, která dodává člověku mimořádné schopnosti a odolnost, požít nefrit je však pouze výsadou Syna nebes a ostatní za to platí životem. Magie ukrytá ve vodě je drak spoutaný v symbolických řetězech, které vyrábí a udržuje tajemná komunita mnichů na ostrově Tchai-šu a které nosí na těle vyvolený člověk. Tím se shodou okolností stane malý chlapec Han. Potom, co jsou mniši vyvražděni piráty, dostává Han řetězy a s nimi nelidský úkol udržet draka pod hladinou, protože kdyby se zvedl a osvobodil, zničí lidstvo. Mladičký císař říše, Syn nebes, je vyhnán z Tajného města a utíká před povstalci, kteří jdou přes mrtvoly za svým cílem, zmocnit se trůnu, přes celou říši až na ostrov Tchai-šu. Cestou se císař setkává s rybářovou vnučkou Mej-feng, bere si ji s sebou za svou konkubínu, ale jejich vztah se postupně začíná měnit. Zasahuje do něj mnoho okolností: císařova matka, mladý Jü-šan, který se za císařem vydává s obrovským balvanem zázračného nefritu, pirát Li Tchun i generálové obou znepřátelených armád. Zatímco císař bojuje s povstaleckým vojskem o udržení trůnu, lékař Šuej a jeho neteř Tchien bojují o Hanovo zdraví, aby dokázal čelit tlaku, který na něj vyvíjí drak. Povstalci jsou tvrdě za vidinou nefritového trůnu a císařovy smrti a drak jde tvrdě za vidinou svobody a zničení lidstva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1