Dřevo - Vše o tom, jak dřevo sekat, skladovat a sušit – a o duši palivového dřeva

Kód: 2424721

Úplný název:

Dřevo - Vše o tom, jak dřevo sekat, skladovat a sušit – a o duši palivového dřeva (Mytting Lars):

Autor a popis:

Mytting Lars, Knižní klub, 248 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Vše o tom, jak dřevo sekat, skladovat a sušit - a o duši palivového dřeva Kniha se věnuje tradici topení dřevem. Spisovatel a novinář Lars Mytting shromáždil poznatky nejen od zkušených lidí z nejchladnějších oblastí Norska, ale také od mnoha uznávaných vědců. Popisuje, na co je důležité dbát při nákupu dřeva, uvádí různé způsoby stavby hráně a zajímavé informace o schnutí dřeva a jeho spalování. Pojednává rovněž o péči o les, ekologických aspektech topení dřevem a o historii motorových pil a kamen. V neposlední řadě se v ní dočtete o osobních setkáních s lidmi, kteří mají ke dřevu zcela specifický vztah.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dřevo - Vše o tom, jak dřevo sekat, skladovat a sušit – a o duši palivového dřeva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dřevo - Vše o tom, jak dřevo sekat, skladovat a sušit – a o duši palivového dřeva.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dřevo - Vše o tom, jak dřevo sekat, skladovat a sušit – a o duši palivového dřeva (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dřevo - Vše o tom, jak dřevo sekat, skladovat a sušit – a o duši palivového dřeva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dřevo - Vše o tom, jak dřevo sekat, skladovat a sušit – a o duši palivového dřeva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Dřevo - Vše o tom, jak dřevo sekat, skladovat a sušit – a o duši palivového dřeva