Dřevostavby z vrstvených masivních panelů - Technologie CLT

Kód: 2710055

Úplný název:

Dřevostavby z vrstvených masivních panelů - Technologie CLT (Pavlas Marek): Technologie CLT

Autor a popis:

Pavlas Marek, Grada, 96 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Projektanti, architekti i studenti již netrpělivě čekají na novinku v oblasti dřevostaveb, kterou jsou stavby z masivních dřevěných panelů (CLT panelů). Masivní panely mají vynikající statické parametry, umožňující snadno realizovat odvážné architektonické návrhy, ale také vynikající požární odolnost. Velmi dobře také akumulace teplo, neboť masivní dřevo má podobnou akumulační schopnost jako beton. Konstrukce z masivních panelů jsou přirozeně difuzně otevřené (paropropustné), a přirozeně tak regulují vlhkost v interiéru. Konstrukce stěn jsou velmi štíhlé a zvětšují vnitřní prostor domu. V případě použití pohledových panelů se přímo podílejí na architektonickém ztvárnění interiéru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dřevostavby z vrstvených masivních panelů - Technologie CLT do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dřevostavby z vrstvených masivních panelů - Technologie CLT.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dřevostavby z vrstvených masivních panelů - Technologie CLT (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dřevostavby z vrstvených masivních panelů - Technologie CLT bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dřevostavby z vrstvených masivních panelů - Technologie CLT doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Dřevostavby z vrstvených masivních panelů - Technologie CLT