Dřív než půjdu spát - Když ztratíte paměť. Jak poznáte komu věřit?

Kód: 2424650

Úplný název:

Dřív než půjdu spát - Když ztratíte paměť. Jak poznáte komu věřit? (Watson S. J.):

Autor a popis:

Watson S. J., Knižní klub, 368 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Vzpomínky: právě ty definují, kým jsme. Bez paměti člověk přestává existovat. A právě takto žije Christine, která po autonehodě ztrácí paměť pokaždé, když usne. Každý nový den je pro ni první a zároveň poslední. Její manžel Ben jí každé ráno trpělivě vypráví její vlastní život a obětavě se o ni stará… Anebo je vše trochu jinak? Christine se podaří za pomoci mladého doktora začít psát deník, a jeho stránky jí jednoho dne prozradí: Nevěř svému muži. Napsala to však vůbec sama? Jak se lze dopátrat pravdy o minulosti, když jediné, co znáte, je dnešek?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dřív než půjdu spát - Když ztratíte paměť. Jak poznáte komu věřit? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dřív než půjdu spát - Když ztratíte paměť. Jak poznáte komu věřit?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dřív než půjdu spát - Když ztratíte paměť. Jak poznáte komu věřit? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dřív než půjdu spát - Když ztratíte paměť. Jak poznáte komu věřit? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dřív než půjdu spát - Když ztratíte paměť. Jak poznáte komu věřit? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Dřív než půjdu spát - Když ztratíte paměť. Jak poznáte komu věřit?