Pohon / Drive - Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje!

Kód: 7554104

Úplný název:

Pohon / Drive - Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje! (Pink H. Daniel): Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje!

Autor a popis:

Pink H. Daniel, Anag, 184 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
243 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Většina z nás věří, že nejlepším způsobem, jak motivovat sebe i ostatní kolem, je použití externích odměn, např. peněz – tedy metody cukru a biče. To je však chyba – tvrdí Daniel H. Pink ve své provokativní a přesvědčivé knize DRIVE: Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje. Tajemstvím vysokého výkonu a uspokojení – v práci, ve škole i doma – je hluboká lidská potřeba řídit si své životy, učit se, vytvářet nové věci a činit dobro sobě i celému světu. Autor knihy Drive odkazuje na čtyři desetiletí trvající výzkum lidské motivace a upozorňuje na rozpor mezi vědeckými poznatky a praxí, a jak tento nesoulad ovlivňuje všechny stránky našeho života. V textu této knihy názorně ukazuje, že i když metoda cukru a biče úspěšně fungovala ve 20. století, v dnešní době je to přesně ten způsob, jak lidi demotivovat. Daniel H. Pink ve své knize zkoumá tři prvky skutečné motivace – autonomii, mistrovství a smysl – a nabízí chytré a překvapivé techniky, jak je uvést do praxe. Svou teorii demonstruje na příkladech firem, které používají nové přístupy k motivaci, a rovněž nám představuje vědce a podnikatele směle mířící kupředu. Kniha Drive překypuje velkými myšlenkami – je to ojedinělá kniha, která změní váš způsob myšlení i života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohon / Drive - Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohon / Drive - Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohon / Drive - Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohon / Drive - Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohon / Drive - Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pohon / Drive - Překvapivá pravda o tom, co nás motivuje!