Druhá polovina života - Otevírání osmi bran moudrosti

Kód: 7370260

Úplný název:

Druhá polovina života - Otevírání osmi bran moudrosti (Arrien Angeles): Otevírání osmi bran moudrosti

Autor a popis:

Arrien Angeles, Synergie, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
185 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Čelíte krizi středního věku či odchodu do důchodu? Všímáte si na sobě změn souvisejících s věkem? Toužíte po větší hloubce a smysluplnosti? Přejete si, aby i druhá polovina vašeho života byla naplňující a výjimečná?
Najdete-li odvahu se ve středním věku změnit, stane se podle Angeles Arrien zázrak. Budete otevřenější, hlubší, silnější a jemnější. Vrátíte se k nejvyšším hodnotám své duše. A v tom okamžiku budete připraveni vytvořit svůj odkaz: otisk svého snu o našem světě – snu, který se ve druhé polovině života může naplno uskutečnit.
Pomocí obrazů, poezie, metafor a dalších forem symbolického jazyka z různých kultur světa nás Angeles Arrien seznamuje s osmi branami zasvěcení. Když se vám podaří jimi projít a přijmout jejich dary, budete odměněni nalezením smyslu a účelu života a dosáhnete duchovní zralosti. Ve Druhé polovině života projdete krok za krokem každou z osmi bran moudrosti tak, abyste mohli prohloubit své nejcennější vztahy, využít své dosud opomíjené talenty a zaměřit pozornost v této životní fázi nikoliv na ambice, ale na smysl a význam.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Druhá polovina života - Otevírání osmi bran moudrosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Druhá polovina života - Otevírání osmi bran moudrosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Druhá polovina života - Otevírání osmi bran moudrosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Druhá polovina života - Otevírání osmi bran moudrosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Druhá polovina života - Otevírání osmi bran moudrosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Druhá polovina života - Otevírání osmi bran moudrosti