Druhá sezóna

Kód: 7461446

Úplný název:

Druhá sezóna (Green Jane):

Autor a popis:

Green Jane, BB/art, 336 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
57 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kit s Adamem se po patnácti letech manželství rozešli. Kit ztratila svou lásku, nejlepšího kamaráda i vlastní identitu. Ale rok po rozvodu se zdá, že se její život zase dostal do správných kolejí - žije v příjemném městečku, má příjemnou práci, dvě báječné děti i čas na jógu s kamarádkami.
Díky sousedce, starostlivé Edii, která se pro ni stala náhradní matkou a jejím dětem babičkou, si Kit našla práci jako asistentka slavného spisovatele Roberta McClora. Přitažlivého šedesátníka s pohnutým osudem, o kterém se říká, že se straní lidí. Jenomže potom ho přemluví, aby uspořádal autorské čtení v místním knihkupectví. A tam se s ním seznámí její instruktorka jógy Tracy - o které kupodivu spoustu věcí kamarádky nevědí. Tracy ji také seznámí se Stevem - mužem přímo dokonalým. Začíná to vypadat, že se všechno daří, dokud se Kit najednou u dveří neobjeví sestra, o jejíž existenci neměla ani ponětí. Sestra, která pořádně zamotá životy všech kolem.
A aby toho nebylo málo, ukazuje se, že ani Steve nebude tak dokonalý, jak se na první pohled zdálo. Je ovšem možné, že by měl něco společného s tajemstvími, která před všemi ukrývá Tracy?
A je možné nalézt ztracené štěstí a prožít novou sezonu života přece jen úplně jinak?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Druhá sezóna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Druhá sezóna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Druhá sezóna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Druhá sezóna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Druhá sezóna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy