Druhá světová válka 2-Vpád nacistů (DVD) (papírový obal)

Kód: R113858

Úplný název:

Druhá světová válka 2-Vpád nacistů (DVD) (papírový obal) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
9 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.3.2017 dopoledne. 
 

Osm DVD s názvem Druhá světová válka Vám představuje ojedinělý komplexní náhled na nejhorší válku v dějinách lidstva z málo známé perspektivy. Uvidíte ji z amerického úhlu pohledu. Druhý díl tohoto dokumentu se zabývá příčinami a motivy agresorů v čele s nacistickým Německem. Mapuje mimo jiné mocenský vzestup Adolfa Hitlera, jeho motivy a touhu po ovládnutí světa. Cílem informačních filmů objednaných ministerstvem války USA, natočených v letech 1939 až 1945, bylo objasnit americké veřejnosti, proč jsou do bojů ve "vzdálené Evropě" posílány vojenské jednotky USA. Formou detailně propracované animované stopáže filmy vysvětlují válečnou taktiku a spojitosti. Na filmech je čitelný otisk kalifornských studií Walta Disneyho, která celou zakázku održela. Americké ministerstvo války najalo pro natočení filmů režiséra Franka Capru, který jednoduchým a pochopitelným způsobem dokázal vysvětlit podstatu ideologie, mechanismy a cíle agresorů - Německa, Itálie a Japonska. Přístup agresorů staví do kontrastu s americkými hodnotami a tímto způsobem vytváří dva světy, z nichž pouze jeden má šanci přežít ... "svobodný svět - náš svět".

Obal: papírová pošetka
Český název: Vpád nacistů
Obraz: 4:3
černobílý
Jazyk: český
Zvuk: český 2.0 Česká
Český dabing: Ano
České titulky: Ne
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Druhá světová válka 2-Vpád nacistů (DVD) (papírový obal) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Druhá světová válka 2-Vpád nacistů (DVD) (papírový obal).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Druhá světová válka 2-Vpád nacistů (DVD) (papírový obal) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Druhá světová válka 2-Vpád nacistů (DVD) (papírový obal) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Druhá světová válka 2-Vpád nacistů (DVD) (papírový obal) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie DVD za 9 Kč

 
Knihkupectví / Výprodej DVD / DVD za 9 Kč / Druhá světová válka 2-Vpád nacistů (DVD) (papírový obal)