Druhá světová válka - Unikátní obrazový průvodce od Blitzkriegu k Hirošimě

Kód: 2422627

Úplný název:

Druhá světová válka - Unikátní obrazový průvodce od Blitzkriegu k Hirošimě (Holmes Richard):

Autor a popis:

Holmes Richard, Knižní klub, 360 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
799 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nejnovější encyklopedie DRUHÁ SVĚTOVÁ VÁLKA je strhujícím svědectvím o nejničivějším a nejrozsáhlejším válečném konfliktu všech dob. Vydává se ve stopách vojenských, strategických a politických událostí po celém světě a přibližuje jednotlivá dějství války, konkrétní bitvy a válečná tažení. Podrobně se věnuje všem rozhodujícím aktérům a jejich klíčovému významu pro válku. Ohromující množství faktů spolu s tragickými osobními výpověďmi přímých účastníků kreslí pravdivý obraz toho, co se skutečně odehrálo ve válce, která změnila svět.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Druhá světová válka - Unikátní obrazový průvodce od Blitzkriegu k Hirošimě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Druhá světová válka - Unikátní obrazový průvodce od Blitzkriegu k Hirošimě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Druhá světová válka - Unikátní obrazový průvodce od Blitzkriegu k Hirošimě (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Druhá světová válka - Unikátní obrazový průvodce od Blitzkriegu k Hirošimě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Druhá světová válka - Unikátní obrazový průvodce od Blitzkriegu k Hirošimě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Druhá světová válka - Unikátní obrazový průvodce od Blitzkriegu k Hirošimě