Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (audiokniha pro děti)

Kód: 5575752

Úplný název:

Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (audiokniha pro děti) (Vebrová Sandra): CD audio

Autor a popis:

Vebrová Sandra, Fragment, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
145 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Seznamte se s Ducháčkovými! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich tři neposední potomci, jsou milá strašidla, kterých se rozhodně nemusíte bát. Lidí se sice trošku straní, ale když na to přijde, rádi jim v lecčem pomohou. Nezbedové Simon, Olivie a Bubi jsou samá lumpárna a skopičina, takže o dobrodružství a zábavu nebude nouze. Jaké to bylo, když na Simona přišla duší puberta a začal řádit jako utržený ze řetězu? Jak to dopadlo, když si sourozenci Ducháčkovi vzali do parády strašidelný zámek, který sliboval děsivé zážitky, ale byl spíš k smíchu, a nikdo do něj nechodil? Co to udělá s televizí, když se na anténě začne houpat rozpustilý duch? Nechte se pozvat do tajemného světa duchů, nuda tam rozhodně nebude!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (audiokniha pro děti) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (audiokniha pro děti).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (audiokniha pro děti) (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (audiokniha pro děti) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (audiokniha pro děti) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Básně, říkadla, písničky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Básně, říkadla, písničky / Ducháčkovic rodina aneb Strašidla mezi námi (audiokniha pro děti)