Audio CD: Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 - CDmp3 (Čte Filip Sychra)

Kód: 5939034

Úplný název:

Audio CD: Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 - CDmp3 (Čte Filip Sychra) (Kratochvíl Miloš): Pachatelé dobrých skutku 2.

Autor a popis:

Kratochvíl Miloš, Mladá fronta, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Puntíkáři Michal Souček a Filip Fialka už zas chtějí pomáhat a zachraňovat. Tentokrát se jim zželelo nejmenšího kluka ze třídy, Trpajse Lojdy, kterého ve škole vyjukala přítomnost zeleného ducha. Kluci zahájí po duchovi intenzivní pátrání, aby mu domluvili a ze školy ho vypudili. Co všechno se ale při tom semele a jaké roztodivné poznámky a tresty vyfásnou, to je přímo k popukání...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 - CDmp3 (Čte Filip Sychra) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 - CDmp3 (Čte Filip Sychra).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 - CDmp3 (Čte Filip Sychra) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 - CDmp3 (Čte Filip Sychra) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 - CDmp3 (Čte Filip Sychra) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Audio CD: Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 - CDmp3 (Čte Filip Sychra)