Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout (POŠKOZENÉ DESKY)

Kód: 81110940

Úplný název:

Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout (POŠKOZENÉ DESKY) (Dukan Pierre):

Autor a popis:

Dukan Pierre, Noxi, 298 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
29 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pokoušeli jste se již mnohokrát zhubnout, ale k ničemu to nevedlo? Francouzský odborník na výživu nabízí jednu z nejúčinnějších, léty praxe ověřenou dietu, která vás konečně uspokojí! Je založená na bílkovinách, přírodních proteinech, a podmínkou úspěšnosti je dodržení čtyř po sobě jdoucích fází - ofenzivní – čisté bílkoviny, jež vedou k rychlému úbytku tělesné hmotnosti - alternativní – střídání bílkovin a zeleniny v poměru 1:1 - fáze konsolidace – povoleny jsou i další potraviny - fáze definitivní stabilizace – proteinový čtvrtek + chůze do schodů + tři polévkové lžíce ovesných otrub Ve své knize nabízí zajímavé tipy, recepty a jídelníčky, v nichž nezapomíná ani na chuťové buňky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout (POŠKOZENÉ DESKY) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout (POŠKOZENÉ DESKY).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout (POŠKOZENÉ DESKY) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout (POŠKOZENÉ DESKY) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout (POŠKOZENÉ DESKY) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout (POŠKOZENÉ DESKY)