Důkaz - Domino

Kód: 7303555

Úplný název:

Důkaz - Domino (Kellerman Jonathan):

Autor a popis:

Kellerman Jonathan, Domino, 350 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ta vila byla sice rozestavěná, ale i přesto se v prominentní čtvrti tyčila jako symbol okázalého luxusu. V takovém sídle je snadné vést sladký život - ale místo toho tam došlo ke dvojnásobné vraždě.
Zastřelený muž a uškrcená žena, které vrah naaranžoval do bizarního posmrtného objetí. Ten pohled otřásl i detektivem Milem Sturgisem, který je na drsnou podívanou za léta policejní praxe zvyklý. Nepotřebuje se dlouho rozmýšlet, aby pochopil, že k dopadení tohoto vraha bude potřebovat pomoc Alexe Delawarea.
Totožnost zavražděné ženy zůstává neznámá, zatímco muž je identifikován jako architekt Desmond Backer, proslulý zastánce ekologických staveb a ještě proslulejší svůdce žen. A protože takovýto člověk nemá o nepřátele nouzi, Milo s Alexem se brzy probírají poměrně dlouhým seznamem podezřelých a labyrintem jejich vzájemných vztahů, okořeněných žhářstvím, vydíráním a touhou po pomstě.
Pachatel sleduje každý jejich krok a jeho nevole roste. Je docela dobře možné, že až ho Milo s Alexem zaženou do kouta, stanou se cílem jeho běsu právě oni dva…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Důkaz - Domino do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Důkaz - Domino.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Důkaz - Domino (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Důkaz - Domino bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Důkaz - Domino doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi