Dukla mezi mrakodrapy + DVD Hrdý na svůj klub

Kód: 7520021

Úplný název:

Dukla mezi mrakodrapy + DVD Hrdý na svůj klub (Pavel Ota, Svoboda Luděk):

Autor a popis:

Pavel Ota, Svoboda Luděk, Beletris, 228 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
343 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Dukla mezi mrakodrapy
Padesát let od prvního vydání legendární knihy a u příležitosti premiéry celovečerního dokumentárního filmu režiséra Luďka Svobody „Hrdý na svůj klub“ (k dostání na DVD) vychází tento unikátní reprint původního vydání se šestadevadesátistránkovou přílohou dobových fotografií. Jedinečný styl, jímž ve své prvotině autor dokázal zachytit fantastické okamžiky z historie slavného sportovního klubu s tak silnou emocí a skvělým vyprávěčským slohem, že se kniha stala populární i mezi zásadními nesportovci, Otu Pavla rázem proslavil a knihy se okamžitě prodalo na čtyřicet tisíc výtisků. Již šesté vydání báječného vyprávění na čtenáře dýchne nejen nefalšovaným dobovým nadšením. Je i připomínkou dávných časů, kdy se sport teprve začínal profesionalizovat, a zároveň i (zvláště pro mladší čtenáře) pozoruhodnou zprávou o tom, že i ve společensky, politicky a materiálně složitých dobách se dal dělat skutečný sport a bylo v něm možno dosahovat výsledků, které oslnily svět. Kniha vychází s podporou Klubu přátel Josefa Masopusta.

DVD Hrdý na svůj klub
Celovečerní dokumentární film o historii slavného fotbalového klubu Dukla Praha, jehož premiéru na pražské Julisce navštívilo 1500 diváků a v němž spatříme nejen unikátní dobové záběry a fotografie, ale především mnoho minulých i současných fotbalových legend, jako je třeba Josef Masopust. Filmem provádí jeden z nejznámějších českých herců Ondřej Vetchý. Režie: Luděk Svoboda, 2014.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dukla mezi mrakodrapy + DVD Hrdý na svůj klub do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dukla mezi mrakodrapy + DVD Hrdý na svůj klub.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dukla mezi mrakodrapy + DVD Hrdý na svůj klub (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dukla mezi mrakodrapy + DVD Hrdý na svůj klub bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dukla mezi mrakodrapy + DVD Hrdý na svůj klub doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Dukla mezi mrakodrapy + DVD Hrdý na svůj klub