Duše šalvěje

Kód: 8686276

Úplný název:

Duše šalvěje (Ball Martin W.): Šalvej divotvorná a entheogenní zážitky

Autor a popis:

Ball Martin W., Dybbuk, 176 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
109 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šalvěj divotvorná je nesmírně silná psychoaktivní rostlina pocházející ze starého Mexika. V současnosti je široce dostupná jako "šamanská" bylina a lze ji volně zakoupit prostřednictvím internetu. Kdysi záhadná a málo známá rostlina se tak zařadila mezi nejvýznamnější psychedelické látky. U příznivců entheogenů se těší zvláštní úctě díky jedinečným zážitkům, které zprostředkovává svým rychlým účinkem. Může vyvolat šamanské a hluboce mystické stavy vědomí, používá se v léčitelství, při šamanských cestách a při pokusech o duchovní vhled.
Šalvěj divotvorná tedy není rostlina, se kterou by si člověk mohl jen tak zahrávat. Ska Maria Pastora, jak se někdy nazývá, není droga vhodná na večírky a nemá prakticky žádnou "zábavnou" hodnotu. Světy, které nám šalvěj otvítá, mohou být někdy příliš složité a obtížné na to, abychom si s nimi uměli poradit, orientovali se v nich a včlenili je do našeho běžného života. Tato kniha se pokusí přiblížit nejlepší možné přístupy a praktiky v rituálním užívání této rostliny sloužící osobnímu duchovnímu rozvoji.
Kniha jednoduše a srozumitelně vysvětluje základní principy tohoto potenciálně obtížného procesu - neboť teprve tehdy, když porozumíme sobě samým, můžeme pochopit vesmír, ve kterém se nalézáme.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Duše šalvěje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Duše šalvěje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Duše šalvěje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Duše šalvěje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Duše šalvěje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová literatura