Duší jsem se dotkla nebe

Kód: 7336881

Úplný název:

Duší jsem se dotkla nebe (Vítová Monika):

Autor a popis:

Vítová Monika, Fontána, 180 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Nebe a peklo?

V dnešní době se stále častěji zabývíme otázkami týkajícími se posmrtného života. Je či není nebe? Kam po smrti putuje naše duše? Někteří lidé mělimožnost setkat se tváří v tvář se smrtí. Monika Vítová klinickou smrt zažila hned třikrát po sobě. V knize detailně popisuje své zážitky z nebe, a to hned dvakrát. Potřetí jsou to děsivé prožitky, z nichž jde mráz po zádech, které naprosto kontrastují s předchozími dvěma případy. Jsou z místa, které lze nazvat peklem.

S autorkou se však také podíváme do nemocnic a zdravotnických zařízení i do světa lidí, které zná, z nichž někteří se k ní obrátili zády ve chvílích, kdy to nejméně čekala. Naopak jiní, především ti nejbližší, jí stáli v těžkých chvílích po boku.

"Viděla jsem překrásné světlo, které bys na zemi těžko kdy pohledal. Moje vlastní tělo, které bych měla vidět a cítit, jsem neviděla a ani necítila. Já se pouze vnímala. Vnímala jsem svoji přítomnost, přítomnost své duše. Byl to jedinečný zážitek. Tak silný a zvláštní, těžko uvěřitelný. A mě bylo dopřáno zažít ho dvakrát. Jsem šťastná, že mám rodinu, která mě miluje, která na mě v tu chvíli tolik myslela. Věřili, že to dopadne dobře. Tím mi posílali spoustu energie, až si mě přivolali zpět. Ještě nenastal můj čas odejít z tohoto světa."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Duší jsem se dotkla nebe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Duší jsem se dotkla nebe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Duší jsem se dotkla nebe (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Duší jsem se dotkla nebe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Duší jsem se dotkla nebe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady