Audio CD: Dušička a Dušinka - Strašeníčko od ducha k duchu aneb Před duchy se pod duchnou

Kód: 5658382

Úplný název:

Audio CD: Dušička a Dušinka - Strašeníčko od ducha k duchu aneb Před duchy se pod duchnou (Adamec Radek): před duchy se pod duchnu neschováš

Autor a popis:

Adamec Radek, Colibris - GMP Group, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Veselé příběhy o tom, jak se dva urejpaní, hašteřiví a všeteční duchové rozhodli trošičku potrápit lidi. Vše směřuje venkoncem k jedinému. Pojďte pane, budeme je strašit, až se budou bát aneb před duchy se pod duchnu neschováš. Opravdu skvělá dramatizace příběhů Dušičky a Dušinky v podání Oty Jiráka a Báry Hrzánové. Vše doplněno poutavou symfonickou hudbou. Kromě Dušičky a Dušinky se vám představí i vodník Mokrejš (J. Lábus) a hrobník Kosťa Hnátek (J. Přeučil).
Inspirací k sepsání těchto příběhů byla animovaná pohádka Jiřího Trnky - Dva mrazíci, v podání skvělého Jana Wericha a Vlasty Buriana.

Seznam pohádek:
1. Před duchy se pod duchnu neschováš
2. Jak si na Dušičky uspořádali maškarní rej
3. Hurá na ně, aneb pojďte pane, budeme je strašit
4. Na návštěvě u hradních strašidel
5. Jak se perou duchové
6. Hastrmanské snění o dušičkách, aneb na mou duši, duch má duši
7. Jak postavili Sněhulákala a vystrašili tak Mikuláše s čertem
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Dušička a Dušinka - Strašeníčko od ducha k duchu aneb Před duchy se pod duchnou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Dušička a Dušinka - Strašeníčko od ducha k duchu aneb Před duchy se pod duchnou .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Dušička a Dušinka - Strašeníčko od ducha k duchu aneb Před duchy se pod duchnou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Dušička a Dušinka - Strašeníčko od ducha k duchu aneb Před duchy se pod duchnou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Dušička a Dušinka - Strašeníčko od ducha k duchu aneb Před duchy se pod duchnou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / Audio CD: Dušička a Dušinka - Strašeníčko od ducha k duchu aneb Před duchy se pod duchnou