Dva druhy pravdy

Kód: 7498268

Úplný název:

Dva druhy pravdy (Connelly Michael):

Autor a popis:

Connelly Michael, Domino, 0 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 23.5.2018
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Drogoví dealeři kšeftují s lékařskými předpisy. Uvězněný vrah žádá obnovení svého procesu. A obě záležitosti se dotýkají Harryho Bosche.

Harry Bosch chtěl před třemi lety odejít od policie jednou provždy, ale teď se rozhodl své rozhodnutí mírně přehodnotit. Pracuje jako dobrovolník pro policejní oddělení San Fernando, kde přezkoumává staré nevyřešené případy. Od stohů zaprášených dokumentů ho vytáhne až vražda místního lékárníka. Společně se třemi kolegy ze stanice následně Bosch rozplétá nitky obrovského byznysu, ve kterém stovky receptů na léky končí v rukách drogových bossů a následně u překupníků na ulici. Ve stejném čase se policie v Los Angeles rozhodne znovu prošetřit případ vraha, kterého před třiceti lety poslal Bosch za mříže. Uvězněný muž prohlašuje, že na něho tenkrát Bosch ušil boudu a že má k doložení této skutečnosti důkazy. Takovéto tvrzení je černou skvrnou na pověsti každého policajta, i když bývalého, a tak se Harry rázně pouští do boje za očištění svého jména. Z LAPD však neodešel v dobrém, takže pomoc od bývalých kolegů může stěží čekat. Bude se muset postarat sám, jako už tolikrát předtím.
Tyto dva zdánlivě nesouvisející případy se velmi rychlé propletou jako klubka ostnatého drátu. A Bosch dochází k poznání, že existují dva druhy pravdy: jedna člověka osvobozuje, zatímco druhá ho uvězňuje v temnotě.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dva druhy pravdy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dva druhy pravdy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dva druhy pravdy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dva druhy pravdy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dva druhy pravdy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi