Audio CD: Dva na jedné struně - Jan Werich a Daniéle Monmarte na Kampě v červenci roku 197

Kód: 7264173

Úplný název:

Audio CD: Dva na jedné struně - Jan Werich a Daniéle Monmarte na Kampě v červenci roku 197 (Werich Jan):

Autor a popis:

Werich Jan, Toužimský & Moravec, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
165 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Unikátní a dosud nikdy nepublikovaný rozhovor Jana Wericha. Nahrála si jej, bohužel jen amatérsky na diktafon, francouzská studentka Daniéle Monmarte na Kampě v červenci roku 1976. Werich zde vzpomíná, vtipně i moudře... na začátky Osvobozeného divadla, Jiřího Voskovce i ostatní kolegy herce a zazpívá si i úryvek písně Nepřípadný dvojzpěv o hrobce z Vest Pocket Revue...
Jedná se o nahrávku na CD a jeho součástí je i 64 stránkový booklet s kompletním přepisem rozhovoru. Vše je uloženo v pouzdře.
Celkový čas nahrávky je 76.31 min.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Dva na jedné struně - Jan Werich a Daniéle Monmarte na Kampě v červenci roku 197 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Dva na jedné struně - Jan Werich a Daniéle Monmarte na Kampě v červenci roku 197.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Dva na jedné struně - Jan Werich a Daniéle Monmarte na Kampě v červenci roku 197 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Dva na jedné struně - Jan Werich a Daniéle Monmarte na Kampě v červenci roku 197 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Dva na jedné struně - Jan Werich a Daniéle Monmarte na Kampě v červenci roku 197 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Dva na jedné struně - Jan Werich a Daniéle Monmarte na Kampě v červenci roku 197