Dva roky s Helenou - Poslední období života Heleny Růžičkové bez masky a bez líčidel

Kód: 8709036

Úplný název:

Dva roky s Helenou - Poslední období života Heleny Růžičkové bez masky a bez líčidel (Formáčková Marie):

Autor a popis:

Formáčková Marie, BVD, 224 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Helena Růžičková byla neobyčejnou osobností. Jak pro svůj mimořádný herecký a komediální talent, tak i pro svůj bohatý, ale komplikovaný osobní život. V paměti lidí zůstala nejen jako populární umělkyně, ale i jako žena, která se dokázala vzepřít těžké nemoci a statečně s ní bojovat do poslední chvíle. PhDr. Marie Formáčková nebyla jen spoluautorkou jejích slavných literárních Deníků, byla člověkem, který Heleně byl v posledních dvou letech života nejblíže, a proto je její kniha vzpomínek na tyto dva roky strávené vedle Heleny Růžičkové ve chvílích, kdy už bylo herečce velmi zle, mimořádně cenná. Ukazuje totiž Helenu Růžičkovou takovou, jaká skutečně byla.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dva roky s Helenou - Poslední období života Heleny Růžičkové bez masky a bez líčidel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dva roky s Helenou - Poslední období života Heleny Růžičkové bez masky a bez líčidel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dva roky s Helenou - Poslední období života Heleny Růžičkové bez masky a bez líčidel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dva roky s Helenou - Poslední období života Heleny Růžičkové bez masky a bez líčidel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dva roky s Helenou - Poslední období života Heleny Růžičkové bez masky a bez líčidel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Dva roky s Helenou - Poslední období života Heleny Růžičkové bez masky a bez líčidel