Dvacet rad rodičům aneb Praktický návod, jak bez větších karambolů vychovat své děti

Kód: 7485080

Úplný název:

Dvacet rad rodičům aneb Praktický návod, jak bez větších karambolů vychovat své děti (Oates Kim): aneb Praktický návod, jak bez vetších karambolu vychovat své deti

Autor a popis:

Oates Kim, Barrister & Principal, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jaká úleva! Nemusíme být dokonalými rodiči, děti také nejsou dokonalé!
Realistický, praktický a střízlivý pohled na řešení mnoha běžných starostí, které trápí rodiče při výchově dětí od dvou do deseti let.
Zkušený pediatr nabízí rady, jak řešit běžné problémy, jak se například vypořádat se záchvaty vzteku, co s vybíravými jedlíky, do jaké míry prosazovat disciplínu, aby byla skutečně funkční, jak rozhodnout, kolik času povolit na sledování televize, hraní počítačových her a kdy. Vysvětluje, proč je potřeba chápat a respektovat dětské pocity, oddělovat chování dítěte od jeho osobnosti a bezpodmínečně je milovat.

Nabízí návod, jak demaskovat špatná doporučení a rodičovské mýty a jak se vypořádat s „užitečnými“ radami od příbuzných a přátel. Hlavním poselstvím této knihy, která zahrnuje děti od batolecího věku až po ranou pubertu, ovšem je, aby čtenáři přestali usilovat o to stát se dokonalými rodiči, protože tímto způsobem na sebe většinou jen přivolávají zbytečný tlak a nervozitu. Namísto toho radí, aby se snažili být „dost dobrými“ rodiči. Na široké škále ilustrativních historek a příkladů, které načerpal během mnoha let práce v oboru, autor ukazuje, nakolik může vlastní výchova podvědomě ovlivnit rodičovská rozhodnutí. Rovněž vyvrací množství zažitých mýtů, které se pojí s výchovou dětí, a nabízí rozumná alternativní řešení, jež jsou podložena důkazy a u nichž se prokázalo, že zabírají.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dvacet rad rodičům aneb Praktický návod, jak bez větších karambolů vychovat své děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dvacet rad rodičům aneb Praktický návod, jak bez větších karambolů vychovat své děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dvacet rad rodičům aneb Praktický návod, jak bez větších karambolů vychovat své děti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dvacet rad rodičům aneb Praktický návod, jak bez větších karambolů vychovat své děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dvacet rad rodičům aneb Praktický návod, jak bez větších karambolů vychovat své děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Dvacet rad rodičům aneb Praktický návod, jak bez větších karambolů vychovat své děti