Dvanáct základních minerálů pro buněčné zdraví - Vliv buněčných solí na naše zdraví

Kód: 7349293

Úplný název:

Dvanáct základních minerálů pro buněčné zdraví - Vliv buněčných solí na naše zdraví (Card R. David): Vliv bunecných solí na naše zdraví

Autor a popis:

Card R. David, Pragma, 80 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
62 Kč (78 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Vliv buněčných solí na naše zdraví
Buněčné soli (také tkáňové soli) jsou obsaženy v každém lidském těle. Podílejí se na mnoha důležitých procesech včetně vstřebávání a detoxikace a působí při nich jako katalyzátory. Tato kniha představuje stručné, jednoduché a čtivé shrnutí vnitřního a zevního terapeutického použití dvanácti buněčných solí. Kniha Dvanáct základních minerálů pro buněčné zdraví je určena všem, kteří se chtějí dozvědět více o blahodárném účinku buněčných solí na lidský organismus.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dvanáct základních minerálů pro buněčné zdraví - Vliv buněčných solí na naše zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dvanáct základních minerálů pro buněčné zdraví - Vliv buněčných solí na naše zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dvanáct základních minerálů pro buněčné zdraví - Vliv buněčných solí na naše zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dvanáct základních minerálů pro buněčné zdraví - Vliv buněčných solí na naše zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dvanáct základních minerálů pro buněčné zdraví - Vliv buněčných solí na naše zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Dvanáct základních minerálů pro buněčné zdraví - Vliv buněčných solí na naše zdraví