Dvanáctá karta

Kód: 7498156

Úplný název:

Dvanáctá karta (Deaver Jeffery):

Autor a popis:

Deaver Jeffery, Domino, 628 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Středoškolačka Geneva Settleová se stala terčem nelítostného profesionálního zabijáka, který ji má z neznámých důvodů zavraždit. První pokus byl neúspěšný, ale vrah dal jasně najevo, že svůj úkol hodlá splnit: na místě činu zanechal dvanáctou tarotovou kartu, Viselce.

Vyšetřování se ujímá věhlasný kriminalista Lincoln Rhyme s Amélií Sachsovou a usilovně se snaží zjistit, kdo je oním profesionálním zabijákem a kdy hodlá udeřit znovu. Shromážděné indicie dovedou Rhyma k přesvědčení, že klíč k rozluštění záhady skrývá více než sto let starý případ bývalého otroka Charlese Singletona, který v 19. století sehrál významnou roli v hnutí za občanská práva, ale poté byl zatčen za krádež a zostuzen. Jeho pohnutý osud zpracovává Geneva ve své školní práci, mimo jiné i proto, že byl jejím předkem – a podle Rhyma nad ní právě z tohoto důvodu kdosi vyřkl rozsudek smrti.

Rhyme se Sachsovou mají pouhé dva dny na to, aby nalezli odpověď na celou řadu otázek, chtějí-li Genevě zachránit život. Jakého zločinu se Charles kdysi opravdu dopustil? Jaké tajemství svým potomkům zanechal? Podařilo se Genevě odhalit něco tak významného, že kvůli tomu má zemřít?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dvanáctá karta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dvanáctá karta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dvanáctá karta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dvanáctá karta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dvanáctá karta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi