Dvanáctá planeta - Mistrovské dílo, které navždy změnilo pohled na historii a osud lidstva

Kód: 8962840

Úplný název:

Dvanáctá planeta - Mistrovské dílo, které navždy změnilo pohled na historii a osud lidstva (Sitchin Zecharia):

Autor a popis:

Sitchin Zecharia, Citadella, 500 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
250 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Po přečtení této knihy, při které se člověku tají dech, se rozhodně změní váš pohled na všechny vědomosti nabyté ve škole a hrdě vztyčíte hladu. T ato kniha je důkazem toho, že všichni jsme dětmi „bohů“. Důkazy, které přináší Zecharia Sitchin, jsou z oblasti archeoastronautiky, z kroniky naší planety, plné faktografie doložené množstvím přesných a nevyvratitelných důkazů z oblasti archeologie, astronautiky, jazykovědy, geologie, geografie a z knihy knih Starého zákona. Je důkazem toho, že kořeny naší civilizace nejsou v evoluci. T ak jako Darwin změnil myšlení lidí na několik století, tak bychom měli na vyšším vývojovém stupni pochopit, že znovu nastal čas na resetování a jako moderní lidé bychom si měli uvědomit a pochopit vyšší level poznání. Jelikož se vydáváme na daleké vesmírné výpravy, je ten správný čas začíst se do starověkých písemných pramenů a přijmout jejich výklad. Dnes, kdy astronauti přistávají na Měsíci a kosmické lodě bez posádky zkoumají další planety, není snad až tak těžké uvěřit, že nějaká civilizace, mnohem vyspělejší než naše, z jedné daleké planety, mohla kdysi dávno vyslat své astronauty k planetě Země a přistát na ní a, samozřejmě, jejich příchod mohl předznamenat další události. Dvanáctá planeta se proto pokouší nabídnout čtenáři příběh, který dává odpovědi na specifické otázky: kdy, jak, proč a odkud. Mými důkazy jsou především starověké texty a obrázky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dvanáctá planeta - Mistrovské dílo, které navždy změnilo pohled na historii a osud lidstva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dvanáctá planeta - Mistrovské dílo, které navždy změnilo pohled na historii a osud lidstva.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dvanáctá planeta - Mistrovské dílo, které navždy změnilo pohled na historii a osud lidstva (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dvanáctá planeta - Mistrovské dílo, které navždy změnilo pohled na historii a osud lidstva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dvanáctá planeta - Mistrovské dílo, které navždy změnilo pohled na historii a osud lidstva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dvanáctá planeta - Mistrovské dílo, které navždy změnilo pohled na historii a osud lidstva