DVD: Auta kolekce 1.-2. + Cars Toon: Burákovy povídačky 3DVD

Kód: 6534655

Úplný název:

DVD: Auta kolekce 1.-2. + Cars Toon: Burákovy povídačky 3DVD (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
424 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

2013Kolekce obsahuje:Auta(Cars)2006 / Pohádka, Dětský, Rodinný, Animovaný / 112 minut / USA Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování .... Auta 2.(Cars 2)2011 / Dětský, Rodinný, Komedie, Animovaný / 106 minut / USA Hvězda automobilových závodů Blesk McQueen (Owen Wilson) a jeho jedinečný kamarád odtahový vůz Burák spolu zažijí neuvěřitelné dobrodružství tentokrát v nových kulisách. Oba přátelé totiž vyrazí do zahraničí, aby se mohli účastnit prvního celosvětového závodu Grand Prix, ve kterém dokáže zvítězit jen to nejrychlejší auto .... Cars Toon: Burákovy povídačky 2008 / Animovaný / 38 minut / USA Roztúrujte motory a sledujte nezapomenutelnou sbírku Autogrotesek, ve kterých hlavní roli hraje Burák, milý a bláznivý odtahový vůz z filmového hitu Auta. Tvůrčí tým společnosti Disney Pixar přináší devět zábavných Povídaček, ve kterých nebudou chybět býčí zápasy, závody odtahovek, rockové koncerty, obří bouráky, a dokonce ani úplně fantastické odhalení. Navíc máte příležitost spatřit nové, dosud neviděné Autogrotesky Soukromé očko.... Hrají:
Režie:
Zvukové formáty:Titulky: Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Auta kolekce 1.-2. + Cars Toon: Burákovy povídačky 3DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Auta kolekce 1.-2. + Cars Toon: Burákovy povídačky 3DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Auta kolekce 1.-2. + Cars Toon: Burákovy povídačky 3DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Auta kolekce 1.-2. + Cars Toon: Burákovy povídačky 3DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Auta kolekce 1.-2. + Cars Toon: Burákovy povídačky 3DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Auta kolekce 1.-2. + Cars Toon: Burákovy povídačky 3DVD