DVD: Dědictví aneb Kurvahošigutntág (remasterovaná verze)

Kód: 6534996

Úplný název:

DVD: Dědictví aneb Kurvahošigutntág (remasterovaná verze) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1992

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

1992 / Komedie / 118 minut / Česká republikaKULTOVNÍ KOMEDIEBohuš je rázovitý vesnický chlapík, který žije sám v rozpadající se chalupě. Pracuje jako dřevař, většinu času však se svými kumpánytráví popíjením slivovice a zahálčivým povalováním v trávě. Jeho poklidný a vcelku spokojený život se změní v okamžiku, kdy se objeví elegantní advokát Ulrich, který překvapenému Bohušovi oznámí, že zdědil obrovský majetek.Hrají: Bolek Polívka, Miroslav Donutil, Šárka Vojtková, Jozef Kroner, Dagmar Veškrnová, Anna Pantůčková, Břetislav Rychlík, Ján Sedal, Arnošt Goldflam, Martin Dohnal, Jiří Pecha, Leoš Suchařípa, Jaromír Dulava, Ivana Chýlková, Karel Gott, Alena Ambrová, Zdeněk Junák, Miloš Černoušek, Simona Peková, Miroslav Výlet, Mariana ChmelařRežie: Věra ChytilováZvukové formáty:česky- DD 2.0česky - DD 5.1Titulky: česky pro neslyšící, anglicky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:• Film o filmu• Trailery• Fotogalerie
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Dědictví aneb Kurvahošigutntág (remasterovaná verze) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Dědictví aneb Kurvahošigutntág (remasterovaná verze).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Dědictví aneb Kurvahošigutntág (remasterovaná verze) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Dědictví aneb Kurvahošigutntág (remasterovaná verze) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Dědictví aneb Kurvahošigutntág (remasterovaná verze) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Dědictví aneb Kurvahošigutntág (remasterovaná verze)