DVD: Impérium-Mafie v Atlantic City 5.série 3DVD

Kód: 6535228

Úplný název:

DVD: Impérium-Mafie v Atlantic City 5.série 3DVD (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
509 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

2015 / Seriál / 435 minut / USAPoslední, pátá řada mimořádně působivého dramatického seriálu Terence Wintera (nominace na Cenu Akademie®, držitel Emmy®) a režiséra Martina Scorseseho (držitel Ceny Akademie®) Impérium: Mafie v Atlantic City z produkce HBO začíná až v roce 1931, tedy celých šest let po čtvrté sérii. V prudkém kontrastu s bouřlivými 20. léty zmítá zemí hospodářská krize a blíží se konec prohibice. Nucky se proto snaží upevnit svou pozici a navázat spojenectví s výrobci alkoholu. Pátá řada seriálu oceněného Emmy® přináší také retrospektivní záběry Nuckyho, Eliho, Komodora, Gillian a dalších z let 1884-1990 - jejich zážitky z dětství, které předurčily jejich vztahy a budoucnost.SEZNAM EPIZOD:Epizoda 1. - Zlaté dny pro chlapce a děvčataScénář Howard KorderRežie Tim Van PattenEpizoda 2. - Dobrý posluchačScénář Terence WinterRežie Allen CoulterEpizoda 3. - Co řekl JežíšScénář Cristine Chambers and Howard KorderRežie Ed BianchiEpizoda 4. - Kolik?Scénář Howard Korder and Cristine Chambers and Terence WinterRežie Jack PaltrowEpizoda 5. - Norský králScénář Steve KornackiRežie Ed BianchiEpizoda 6. - Ďábel, kterého znášScénář Howard KorderRežie Jeremy PodeswaEpizoda 7. - Dítě bez přátelScénář Riccardo DiLoreto and Cristine Chambers and Howard KorderRežie Allen CoulterEpizoda 8. - EldoradoScénář Terence Winter and Howard KorderRežie Tim Van PattenHrají:
Režie: Tim Van Patten, Allen Coulter, Ed Bianchi, Jack Paltrow, Jeremy PodeswaZvukové formáty:česky- DD 2.0anglicky - DD 5.1francouzsky - DD 5.1polsky - DD 2.0Titulky: česky, holandsky, anglicky pro neslyšící, francouzsky, polsky, Obrazové formáty: 16:9 FFBonus:Hledání Impéria• Poslechněte si, jak hledači lokací pro Impérium: Mafie v Atlantic City objevují jedinečné stavby a kulisy, v nichž se odehrávají jednotlivé epizody.Audio komentáře• Čtyři komentáře v podání herců a členů filmového štábu. Hovoří autor/výkonný producent/scenárista Terence Winter, výkonný producent/režisér Tim Van Patten, Steve Buscemi, Vincent Piazza a další.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit DVD: Impérium-Mafie v Atlantic City 5.série 3DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s DVD: Impérium-Mafie v Atlantic City 5.série 3DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení DVD: Impérium-Mafie v Atlantic City 5.série 3DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na DVD: Impérium-Mafie v Atlantic City 5.série 3DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S DVD: Impérium-Mafie v Atlantic City 5.série 3DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / DVD: Impérium-Mafie v Atlantic City 5.série 3DVD